Опис товару

Specter М9 GPS
Акція Новинка В наявності

Specter М9 GPS

Категорія: Сигналізації

Бренд: Specter

 Specter М9 GPS –  повноцінний охоронно-телематичний комплекс, оснащений усіма елементами, властивими цьому класу охоронних та протиугінних систем. Завдяки наявності в комплектації модуля GPS всі події та історія переміщень автомобіля мають точну прив'язку до географічних координат і можуть бути проаналізовані за допомогою мобільного застосунка «Specter». 

18900,00 грн.

23100,00 грн.

 Specter М9 GPS  повноцінний охоронно-телематичний комплекс, оснащений усіма елементами, властивими цьому класу охоронних та протиугінних систем. Завдяки наявності в комплектації модуля GPS всі події та історія переміщень автомобіля мають точну прив'язку до географічних координат і можуть бути проаналізовані за допомогою мобільного застосунка «Specter». 

Сигналізація оснащена безключовим обхідником штатного іммобілайзера*,  функцією керування передпусковим підігрівачем двигуна. Крім того, вона оснащена модулем Bluetooth, який забезпечує бездротовий шифрований канал зв'язку для роботи з радіомітками та іншою периферією. Додатково сигналізація укомплектована потужною звуковою сиреною.

Сигналізація «Specter М9 GPS» має комплектацію та характеристики, які розроблені чи адаптовані під вимоги офіційних дилерських центрів.

* Робота функції залежить від моделі автомобіля.