Опис товару

Specter М8
Акція Новинка В наявності

Specter М8

Категорія: Сигналізації

Бренд: Specter

Specter М8 - це оптимальне поєднання як за набором функцій, так і ціною. Функціонал та комплектація GSM-сигналізації збалансовані таким чином, щоб забезпечити автовласнику високий рівень захисту автомобіля та повний набір сервісних функцій сигналізації. 

Аксесуари:

16275,00 грн.

20580,00 грн.

Протиугінний захист Specter М8 побудований на основі функцій PINtoDrive і AntiHiJack, що перевірені часом і добре зарекомендували себе. Сигналізація оснащена безключовим обхідником штатного іммобілайзера* та можливістю керування передпусковим підігрівачем двигуна. Для зручності користування сигналізацією в комплекті передбачена радіомітка, яка дозволяє виконувати аутентифікацію та керувати сигналізацією. Крім того, є можливість дооснащення сигналізації додатковими мітками, які працюють на основі технології Bluetooth. Також завдяки цій технології сигналізація може працювати з різними периферійними пристроями бездротовим каналом зв'язку.

З метою забезпечення охорони автомобіля сигналізація оснащена датчиком, що реагує на удар, нахил або переміщення автомобіля. Датчик використовує інтелектуальні алгоритми обробки сигналу, які унеможливлюють помилкові спрацьовування сигналізації.

Керувати GSM-сигналізацією, а також отримувати всю інформацію про події, що відбуваються з автомобілем, допоможе мобільний додаток «Specter».

Сигналізація «Specter М8» має комплектацію та характеристики, які розроблені чи адаптовані під вимоги офіційних дилерських центрів.

Дана модель постачається в рiзних модифікаціях , що відрізняються конфігурацією програмного забезпечення, комплектацією та ін. Інформацію про відмінності між модифікаціями ви можете дізнатися за місцем встановлення сигналізації .

* Робота функції залежить від моделі автомобіля.

Версія GSM-сигналізації “Specter М8” відрізняється підтримкою режиму 2SIM. Розширено функціонал п'яти виведень LIN-BUS, також їх можна використовувати як входи системи.